Doprava a platba

Zásilkovna

 • Výdejní místo 69,-

  Doručení následující pracovní den od odeslání zásilky. O dodání zásilky na výdejní místo budete informováni e-mailem i SMS zprávou. Možnost vyzvednutí zásilky na vybraném výdejním místě (na výběr v nákupním košíku). Zásilka je na výdejním místě uložena po dobu 7 dní (možnost prodloužení až na 21 dní).

 • Doručení na adresu 129,-

  Balík Vám doručí kurýr Zásilkovny přímo na Vaši adresu. Obvyklá doba doručení 1-2 pracovní dny od datumu expedice.

Způsob platby

 • Bankovní převod

  Jakmile bude objednané zboží připraveno, zašleme Vám e-mailem platební údaje. Po přijetí platby na náš účet bude zboží expedováno nebo vás vyzveme k jeho odběru. Toto standardně trvá 1 až 2 pracovní dny. Náš účet je veden u Raiffeisenbank a.s. Převod na účet: 8691624002/5500. Vždy uvádějte číslo faktury jako variabilní symbol.

 • Platba kartou online

  Užijte si pohodlí a bezpečnost online plateb přímo na našem e-shopu díky integrované platební bráně Stripe. Až dokončíte výběr vašich oblíbených produktů, můžete platbu provést rychle a bezpečně bez opuštění naší stránky. Vyberte možnost platby kartou a vyplňte údaje vaší Visa, Maestro nebo MasterCard karty. Stripe, přední poskytovatel platebních služeb, zajišťuje, že vaše platební informace jsou zpracovány s maximální možnou úrovní šifrování a bezpečnostních opatření. Tím je garantována ochrana vašich finančních údajů.