Messages
by on December 4, 2017 in Community

20 Responses to Messages

 1. Ondřej Kuta says:

  Zdravím kluky z VANUA 2. Mám malý dotaz. Objevil jsem vás nedávno a vaše muzika mě skutečně oslovila, baví mě, a to především písnička “Don’t Stop” Na svém Facebooku uveřejňujete videa z natáčení v Sono Studiu. Znamená to, že připravujete první řadové album? Pokud ano, bude případně k dostání na LP Vinylu? Jsem totiž jejich vášnivým sběratelem a vaše album ve sbírce by pro mě byla naprosto srdcová záležirost.

  Kluci, ať to hraje, a ať se daří. Je to fantastická muzika.

  Zdraví Ondra Kuta (Praha)

  • Václav Zima says:

   Ahoj. Album určitě plánujeme, ale kdy a v jaké podobě bude zatím nevím. Samozřejmě je možné, že by mohl být i vinyl. Uvidíme…:-)

 2. Bedjassn says:

  …ogaři, moc se přimlouvám za CD, LP!!

 3. Radka (Mnichov) says:

  Kluci, jsem nadšená… vaše tvorba se mi moc líbí. Možná i proto, že jsem letos v květnu byla na Vanuatu a zamilovala jsem si to tam. Navíc, Yannick žije ve městě, kde jsem se narodila :). Bohužel žiji v zahraničí, nemám to sice do Česka daleko… pokusím si udělat čas na návštěvu Nymburka nebo Poděbrad v co nejbližší příležitosti, abych se na vás podívala naživo!

 4. Marcela says:

  Pánové, manžel vás slyšel na nádvoří kuřimského zámku a když se rozhlídl po publiku s kelímky piva v ruce, říkal něco o perlách sviním 🙂 Fantastická hudba, díky že jste přijeli a rozšířili nám obzory. Těšíme se až kopnem vaše CD do přehrávače (no jo, jsme stará škola) a bude nám s váma dobře! Kdyby větu “Dík za to že jsi” reklama na jistou čokoládu nezprofanovala, nebála bych se ji teď použít.

 5. Dáša says:

  Ahoj Vanua2, to co jsem viděla a hlavně slyšela tuto sobotu na Kladfestu bylo jedním slovem úchvatné. Neskutečně mě vaše hudba oslovila a budu se těšit na další setkání s vaší kapelou. Věřím, že o vás ještě hodně uslyšíme. Přeji hodně úspěchů Dáša

 6. jaroslav Trnka says:

  Ahoj,
  Objevil jsem vás teprve v letošním roce v Kersku,a doslova propadnul hudbě,co děláte,stihnul jsem ještě Nymburk a hned parádní koncert v Poděbradech.Kdesi objevil jsem zprávu,že máte hrát 1.12 v Mladé Boleslavi,ale vaše stránky to nepotvrzují.A kdybychom se tam nepotkali přeju celý kapele krásný vánoce a do Nového roku hodně invence k novým songům,a spoustu tak parádních koncertů ,jako ten v Poděbradech.Ať vám to hraje a rozdáváte radost všem lidičkám,který o to stojí.
  Jarri

 7. Sandra says:

  Zdravím kluci 🙂
  včera jsme byli v Ostravě na Vašem koncertě a musím říct, že to byla naprostá pecka! BOŽÍ koncert, BOŽÍ zážitek! Chci se zeptat, kdy bude album? CD i LP by bylo superní. Nemůžeme se ho dočkat! Yannick ma perfektní hlas, bicák excelentní a Vojta opět nezklamal 🙂

 8. Michaela Kalužová says:

  Dobrý den 🙂
  Prostě mi to nedá…musím napsat..středeční koncert v Opavě byl přesně takový, jak jsem si ho vysnila – UUUUUŽASNÝ..DĚKUJI.
  Je radost vás poslouchat, fakt PECKA. Prosiiiim, že příště zahrajete Loneliness Is Killing…přimlouvám se za ni jako Vítek 😉
  Když jsem ji poprvé slyšela, bulela jsem jako želva, je opravdu nádherná (…#PB#sono#wow#…)
  Opatrujte se a zase dojeďte, MK

 9. Vlastimil Horák says:

  Ahoj, byli jsme na vás v Lokti, ve Veselí nad Moravou a v sobotu v Ogaru. Jsme velcí fandové. Seděli jsme před podiem a byl to zážitek. Prosím o info o skladbě, kterou jste hráli jako úplně poslední. Dík Vlastik.

 10. Václav says:

  Ahoj, ba Vinohradském Vinobraní jste zmínili, že budete hrát 7.11. v Malostranské besedě. Mohli byste mi prosím poslat odkaz, kde se dají koupit lístky? Moc děkuji

Leave a Message: